Tomáš Satoranský 2018-07-19T14:06:58+00:00

Tomáš Satoranský x Blažek

Lanificio F.lli Cerruti iParty

Lanificio F.lli Cerruti představuje světu elegantní kolekci určenou pouze pro výjimečné příležitosti.

Kombinace vybraných přírodních vláken, používání různých vazeb a vzorů je přesně to, co charakterizuje tuto kolekci.

Je to kolekce určená oslavám, nezapomenutelným chvílím. Je určená na místa, kde se snoubí sny a kouzla.

Lanificio F.lli Cerruti iTravel

Značka Lanificio F.lli Cerruti S.p.A. byla založená roku 1881 ve městě Biella, kolébce italské textilní tradice. Založili ji společně bratři Stefano, Antonio a Quintino Cerruti, kteří pochází z dlouhého rodu odborníků na textil, sahajícího až do roku 1700.

Vlákna používaná na výrobu látek z kolekce iTravel jsou vybírána z tisíců balíků vlny přímo v australském Queenslandu. Do výběru spadají nejen ta nejjemnější rovná vlákna, ale i zvlněná, ze kterých vzniká charakteristický materiál vhodný pro obleky určené do klimatizovaných prostředí, kde zaručují perfektní prodyšnost a pohodlí.

Cestovatelé ocení vzory vhodné pro business oblek i specifický způsob barvení, který probíhá na začátku celého výrobního procesu a zajišťuje dobrou barevnou stálost i při pocení během náročných dnů.

Loro Piana Travel Line 2017

Látky Loro Piana jsou vyrobené z vybraných vláken prvotřídních materiálů, které jsou vždy nakupovány v zemi původu a následně jsou zpracovány zkušenými řemeslníky v Itálii. Každá fáze procesu probíhá pod pečlivou kontrolou kvality, aby byl výsledek vždy perfektní.

Materiály z kolekce Travel Line jsou díky speciální úpravě voděodolné. Vlákna jsou pokrytá neviditelnou vrstvou, která je chrání před prachem a nečistotami. Tato membrána zároveň chrání látku i před vodou a jinými kapalinami, které se tak nevsakují a je možné je snadno odstranit.

Solbiati Autumn/Winter 2017

Italská značka Solbiati, jejíž historie sahá do roku 1874, je tradičním výrobcem lněných a bavlněných látek nejvyšší kvality.

Pro výrobu lněných látek používá Solbiati pouze ten nejlepší evropský len z Normandie. Lněné látky se tak ideálně hodí pro neformální obleky a separátní saka.

Kolekce bavlněných látek z nejlepší egyptské bavlny se používají pro výrobu volnočasových kalhot, které se skvěle kombinují se lněnými saky.